İşçi Bareti

Şantiye Sahalarında Korunum amaçlı
Polyethlene 370 gr ağarlığında.
Kırmızı-Beyaz-Sarı-Mavi Renklerde EN397 Standartlarında

 
 
Baret Lambası

Fener çok güçlü watlık Hı-Flux tek led iki adet regu led den oluşur.Ledler ayrı ayrı yandığı gibi hepsi bir aradada yanabilir.Pil kutusunda (arkada) kırmızı uçlu ve aralıklı yanma özelliğine sahip uyarıcı ışıklar bulunmaktadır.Yan Ledler (Regu ledEkonomik modunda 250 saat.Maximum performans modunda 70 saat devamlı yanma Özelliğine Sahip.40 derece açı ile aydınlatma özelliğine 14 mt ile 21 mt arasında net ayınlatma kapasitesine sahiptir.Ortadaki 1 wattlık Hi-flux led ise 7 saat aynı performansta yanma 8 derece açı ile toplu bir şekilde ışık verme özelliğine sahiptir.
Ledlerin bulunduğu gövde ters çevrildiğinde düğmelerini ve ledlerini ve ledlerini temaslara ve darbelere karşı korumaya almaktadır.TX1 su geçirmez özelliğe sahiptir.

 
 
İş Eldiveni

Kaynak Çapak ve Yangından korunumlu
Koruma Eldivenleri
EN388 Standartlarında

 
 
Koruyucu Kulaklıklar

Kulak Rahatsızlığı giderir.
Yüksek ve Ağır seslerde kulağı korur.
Şantiye sahalarında Ağır iş makinalarının gürültülü ortamlarında sağlıklı çalışma sağlar EN352 Standartlarında

 
 
Koruma Gözlükleri

Göz koruma amaçlı Kaynak ve Çapaklarda tam koruma sağlayan Isıya Dayanıklı EN112 Standartlarında

 
 
Toz Sis Duman Maskeleri

Yumuşak iç tabakalı rahat kullanım.Baş bağlama bantları her ölçüye uyumlu.Yüksek filtreleme kapasiteli cilde zarar vermeyen çok hafif ve katlanabilir kolay taşınabilen.EN149 Standartlarında

 
 
İlkyardım Seti

Şantiye sahalarında Fabrikalarda olası kazalarda meydana gelebilecek her türlü yaralanmalarda ilk müdahale amaçlı kullanılabilecek ürünleri içerisinde barındıran metal çantalı İlkyardım seti.

 
 
İş Ayakkabıları ve Botları

Euro Protection Ayakkabı ve Botlar.38-47 numaralar arasında.Emniyet ve işçi kullanım amaçlı.Çelik taban ve çelik burunlu.Özel derilerden imal edilmiş.EN345 Standartlarında.

 
 
PVC Çizmeler

Sızdırmasız,Esnekliği ve sağlamlığı sayesinde rahatsızlık vermeyen.PVC ve Deri çeşitleri mevcut Yangına dayanımlı çelik tabanlı ve çelik burunlu çizmeler.EN345 standartlarında

 
 
Yüz Maskeleri

EN 136’ya uygun,CE Sertifikalı ve EN148-1’e uygun standart dişli bağlantı.Çift Cidarlı çerçeve rahat ve sızdırmaz bir kullanım sağlar.Kolay ve çabuk takılabilir.Hafif ve pratik bakımı kolay.EN136-140 Standartlarında.

 
 
Maske Filtreleri

Bütün temel Filtreleme alanlarında kullanılabilen.EN148-1 tipinde bağlantıya sahip olan tüm yarım yüz ve tam yüz gaz maskelerine uygun.4 yıl raf ömürlü filtreler.EN141-143-Standartlarında

 
 
Kimyasal Koruyucu Elbise

Delinmeye ve aşınmaya dayanıklıdır.Parlak rengi ile parlak ve donuk ışıkta son derece yüksek görünürlüğe sahiptir.Dumanlı ve sisli ortamlarda kolayca görülebilir.Elbise BR materyalinden üretilmiştir.Elbise materyali ASTM F1001 test sisteminin ön gördüğü kimyasallara ve ayrıca kimyasal harp gazlarına karşı test edilmiştir.

 
 
Karabina

%100 Polyesterden üretilmişti.EN361-358 ve CE standartlarındadır.Kuşak biritleri paslanmaz çeliktir.Ayarlanabilir kuşakları sayesinde omuzları,bel ve bacakları sarar,tam koruma sağlar.Tripod ile kullanılır

 
 
Tripod

3 adet alüminyum ayak ve 1 adet otomatik hız kontrollü makaradan oluşan kurtarma malzemesi.En fazla taşımakapasitesi 300 kg’dır.Karabina ile kullanılan bu malzemenin toplam ağırlığı 14,5 kg’dır. EN795 ve CE sertifikalıdır.

 
 
Statik Kurtarma Halatı

100% polyester’den üretilmiştir.Saklama çantası ve paslanmaz çelik kancası bulunmaktadır.25 metre uzunluğunda

 
 
Megafon

Megafon El Tipi Sirenli
Performans;20 Watt Sirenli Anti-Howling Dinamik Mikrofon
Etki Mesafesi : ~400 mt, Araç Aküsünden Çalışabilme İmkanı
12 Volt (8)ad. Orta Boy Pil,Ağırlık;1,5kg

 
 
Acil Göz Yüz ve Boy Duşları

El ve ayak kumandalı çeşitleri mevcuttur.Duvara bağlanmaya uygundur,
Tüm boruları galvanizli çelikten imal edilmiştir.Göz Duşu,Boy duşu olarak çeşitleri bulunmakta ikili kombinelerde mevcuttur.Elektrostatik toz boyalıdır.İsteğe göre değişik renkler yapılabilir.Duş çanağı Paslanmaz çelik ve ABS olarak seçilebilir.ANSI Standard Z358.1-1998 standardının gereklerini karşılamaktadır.

 
 
Güvenlik Dolapları

OSHA 29 CFR 1910.106,NFPA Code 30 FM güvenlik standartlarına uygundur.ISO 3864 normuna uygun,çift kat sarı epoksi boya kaplı,18 çelik gövde Kapılar için yangında otomatik olarak devreye giren kapanma mekanizması.Topraklama için bağlantı noktası.Dolap tabanında 50mm yüksekliğinde toplama kabı.

 
 
Kimyasal Madde Taşıma ve Saklama Kapları

OSHA 29 CFR 1910.106,NFPA
Code 30 FM güvenlik standartlarına uygundur.Yaylı mekanizması sayesinde kendiliğinden kapanan bidon boşaltma ağzı,yanıcı madde buharlarını kontrol eder ve boşaltma sırasında meydana gelen dökülmelere karşı güvenlik sağlar