Elektronik Güvenlik

 

Access Kontrol Sistemleri
Tek geçişli sistemlerden yüzlerce geçişli sistemlere kadar giriş çıkışların kontrol edildiği, arşivlendiği aynı zamanda binanın güvenlik otomasyonu sağlayan çözümlerdir.Access kontrollü geçiş sistemleri ile, personel devam kontrolü, ziyaretçi, araç kontrolü ve otopark otomasyonu gibi uygulamalarda entegre bir şekilde yapılmakta ayrıca yaygın ve CCTV sistemleri ile entegrasyon yapılabilmektedir.Bir noktanın özelliğine göre;Yaklaşım tipi kart, Biometrik tanıma (parmak izi tanıma, el tanıma ve iris tanıma) kullanılarak giriş çıkış kontrolleri en üst seviyede yapılmaktadır.

     
 

Akıllı Kalem Devriye Kontrol Sistemi
Güvenlikten sorumlu kişilerin görevlerini tam olarak yapıp yapmadıklarını denetleyen bir sistemdir.TOM Kalem Okuyucuların kontrol noktalarına yerleştirilen TOM lara teması sayesinde denetim tam olarak sağlanır.Akıllı Kalem Güvenlik ve Kontrol Sistemi; sanayi kuruluşlarında, okullarda, askeri birliklerde, iş merkezlerinde, Fabrika, depo, şantiye, büyük mağaza ve alışveriş merkezi gibi mekânların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bir sistemdir.

     
 

El Tipi Metal Dedektörleri
Tespit edilmek istenilen nesnelerin silah harici fünye ve pil gibi küçük parça olabileceği ve mevsimsel (kış) giyim farkları da dikkate alındığında düşük hassasiyetli dedektörlerin algılama mesafesi dışında kalma riski çok yüksektir. Superscanner ile gereken yüksek hassasiyet seviyelerinde tarama yaparken, baş parmağınız altında kolaylıkla kontrol edilebilen hassasiyet düşürücü buton ile küçük / büyük metaller birbirinden ayırt edilir. Superscanner M42, sahip olduğu 22,5 cm. uzunluğundaki bobini ile mümkün olan en geniş yüzeyi en kısa zamanda ve en hatasız tarar.

     
 

Araç Altı Araştırma Dedektörü
Çok yönlü bir teşhis aygıtı olan bu cihaz ile stratejik noktalara giriş yapan araçların araç-altı kontrolü, araç ve suç mahallerinin incelenmesi, arama ve kurtarma çalışmaları sırasında halk güvenliği, makineler, borular, valfler ve tankların endüstriyel kontrolü, duvarların arkasındaki ve tavanlardaki kablo ve su borularının yapı kontrolü güvenle gerçekleştirilebilir.Cihazın ucundaki kamerada aydınlatma bulunmaktadır.Portatiftir ve personel tarafından taşınabilir.Cihazın ucundaki kamera oynar başlıklıdır.Cihazın gövdesine monteli ekran renklidir.Pilleri şarj edilebilirdir ve şarj cihazı cihazla birlikte verilmektedir.

     

 

 
 
Kameralı Güvenlik-Hırsız Alarm Sistemleri

CCTV Sistemleri
Kapalı devre televizyon sistemleri bina güvenliği sağlamak için yapılan düzenlemelerin en önemli bölümüdür. Firmamız profesyonel kadrosu ile size en uygun CCTV sistemi dizayn eder. CCTV alanında dünya standartlarını belirleyen en geniş ürün yelpazesine sahiptir.
Akıllı hareket algılama sistemleri ile çevre güvenliğini sağlamakla kalmayıp, dijital teknolojinin en son yenilikleri olan dijital kayıt ve network üzerinden görüntü iletişim sistemleri ile nerede olursanız olun her zaman gözünüzün iş yerinizde ya da fabrikanızda kalmasını sağlar.

 

 

Hırsız Alarm Sistemi
Hırsız-soygun alarm (ihbar) sistemi iş yerlerinizi ve evlerinizi hırsızlığa karşı koruyan önleyici sistemdir.
Aşağıdaki belirtilen cihazlarla binalarınızı hırsızlığa ve gaspa karşı koruyabilirsiniz.

Alarm kontrol paneli
Hareket algılama dedektörü
Manyetik kontak
Siren
Akü
Telefon arama modülü

Sistem alarm kurulu iken siz bina içinde ve ya bina dışındayken hırsızlık durumunda sirenleri çaldırır ve alarm haber alma merkezine bildirir ve ya telefonla ses
mesajı ile tarafınıza durum bildirir.