Yönlendirme Levhaları-Aydınlatma Üniteleri
 
     
 
     
     

 

 
 
Aydınlatma Armatürleri-Fosforik Boyalar
 

Fosforlu Boya
Gün ışığından veya herhangi bir aydınlatma cihazından, bünyesine aldığı ışığı geri veren (karanlıkta parlayan) kullanılmaya hazır boyadır. Bünyesine aldığı ışığı ürünün özelliğine ve ışık miktarına bağlı olarak 1 saat ile 24 saat arasında geri verir. Ortam doğal olarak karardığında ışığı geri verir. Yani karanlıkta parlar. Bu şarj-deşarj olayı 10 yıl devam eder.Deprem, yangın vb. durumlarda elektrik kesildiğinde binanın en kısa zamanda boşaltılmasına yardımcı olur. BOYA kullanılarak yapılan çıkıs levhaları ve uyarı çizgileri sayesinde insanların bulundukları mekandan güvenle ayrılmalarını sağlar. Bu ürünü dekoratif amaçla da kullanmak mümkündür. Sarfiyat:300 gr/m2 dir.Ambalaj:1 - 3 Kg Plastik veya teneke kutu

     
  Yönlendirme Armatürü
Armatür gövdesi alüminyum,yan kapaklar sert plastik malzemeden.Acilde yanan modellerin hepsinde ni-cd batarya kullanılır. 335x225x55mm.Acilde 60 dk ile 180 dk arası yanabilme özelliği.Sıva altı ve sıva üstü çeşitleri mevcuttur.
     
 

Acil Aydınlatma Armatürü
Sabit veya seyyar olarak kullanılabilir.Uzun koridorlar,merdiven boşlukları,otoparklar gibi geniş alanlarda uygun aydınlatma sağlar.Cihaz üzerinde şebeke geriliminin varlığını gösteren LED’ler bulunur.370x260x110 mm ölçülerindedir.2*10 watt 2*21 watt ve 2x55 watt seçenekleri olup Kesintide 60 dakika ile 180 dakika arasında yanabilmektedir.